Οι σύλλογοι απανταχού Λουκαϊτών "Ο Άγιος Γεώργιος", Αθηνών Αμερικής, Καναδά, Αυστραλίας σας προσκαλούν όλους τους ομογενείς κ Απανταχού Λουκαΐτες στο 2ο αντάμωμα που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 2 Αυγούστου 2014 στην πλατεία του χωριού μας Λουκά.
Θα ήταν τιμή για όλους μας να παρευρεθούμε όλοι να αναπολήσουμε στιγμές κ να γράψουμε νέες σελίδες στο χωριό μας.
Εκ του Διοικητικού Συμβουλιου
Συλλόγου "Ο Άγιος Γεώργιος"
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου